התוכן העיקרי

הודעת התראה

הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב מאנשים שהעשייה החברתית חינוכית קהילתית בנפשם, מומחי תוכן וחדוות עשייה.

טל שמיר - שותף ומנכ"ל

מנהל פיתוח הדרכה ובעלים . בוגר תואר ראשון במדעי החברה ולימודי מנהל חינוכי וייעוץ. בעל ניסיון עשיר בכל תחומי החינוך הבלתי פורמאלי  מהדרכה, הנחיה  ועד ניהול.
בין היתר, ניהל טל את מחלקת נוער במועצה אזורית אשכול, ריכז פרויקטים מגוונים במוזיאונים, עמותות, ובבית ספר שדה.

מפקד מכלול עורף אזרחי של אוגדת עזה (מיל') הכולל בתוכו את כל הרשויות של עוטף עזה, לפני כן פיקד על יקל"ר אשכול אחרי שורה של תפקידים בהתנהגות אוכלוסיה בפיקוד העורף. מזה למעלה מ- 10 שנים עוסק בתחום החירום, הן בפן הצבאי והן בפן האזרחי. מנחה היום צוותי חירום יישוביים ורשויות בתחום החירום, מכשיר צוותי חירום והתערבות ברשויות .

לילך שמיר - שותפה ומנכ"לית

מנהלת כללית ובעלים. בוגרת תואר ראשון של אוניברסיטת בן גוריון בתחום הניהול, יועצת ומאמנת עסקית.
בהכשרתה השתתפה בקורסים וסדנאות רבים בתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

ללילך ניסיון רב בניהול עובדים בתחומי הרכש הלוגיסטיקה והתפעול. כישורי ארגון, הטמעה ופיתוח סביבת  עבודה מתקדמת, יכולת הדרכת צוותים, יעוץ והכוונה.
עסקה במשך שנים בליווי והדרכה של נוער עולה, נוער בסיכון, לימדה בבתי ספר שונים, הפעילה קייטנות וכן הדריכה במכון ברנקו וויס. בעלת היכרות מצוינת עם מערכות קהילתיות וקיבוציות. וכיום היא מתנדבת בארגונים חברתיים מן המגזר השלישי בתחום הייעוץ והאימון.

גל רייס - רכזת הדרכה

גל בת 29, דרומית בכל רמ"ח איבריה, נולדה בקרית גת וגדלה בקיבוץ גל-און. כיום סטודנטית לתואר לימודי יהדות ארה"ב בתכנית רודרמן, אוניברסיטת חיפה, ובמקביל לומדת להיות מורת דרך.

את דרכה בחינוך התחילה כמדריכה במחנות הקיץ בעיר שיקאגו, במסגרת "שותפות 2000" של הסוכנות היהודית. לאחר מכן התגייסה ושירתה כמפקדת מגמה בבה"ד חיל הים, שם לראשונה התנסתה בתפקידי ניהול ופיקוד, כמו גם עבודה עם נוער בסיכון.
לאורך השנים גל לקחה חלק בעשרות פרויקטים, עמותות ואירגונים חינוכיים חשובים. גל מאמינה שהחינוך נמצא בכל קשר אנושי באשר הוא. בין אם מדובר על הדרכה של שעה וחצי למפקדים זוטרים או תהליך של שנה עם בית ספר או עם קבוצה- "אנחנו עושים חינוך" כך היא אומרת.

אילת אביטל - רכזת השמה

אחראית תחום השמה.
בוגרת תואר ראשון בניהול משאבי אנוש. בעלת ניסיון רב בגיוס עובדים.

איתי דרייר - מדריך

סטודנט לתואר ראשון בפוליטיקה וממשל, ומדיניות ציבורית; צוער בתכנית "צוערים לשלטון המקומי". סיים שירות צבאי של 5 שנים, תפקידו האחרון היה קה"ד (קצין הדרכה) של בית הספר למ"כים וסמלים בכירים של חטיבות החי"ר. במקור מקרית שמונה, היום גר בבאר שבע.

לי פרץ - מדריכה

במקור מקיבוץ ניר יצחק, סטודנטית לפיזיוטרפיה, את דרכה בחינוך התחילה כמדריכה, ולאחר מכן כש"שינית בתנועת הנוער השומר הצעיר. בצבא שירתה בתפקידי פיקוד והדרכה שונים. ולאחר שחרורה המשיכה להדריך ולעבור בחינוך בלתי פורמאלי עם ילדים ונוער. 

אוהבת להכיר קבוצות, להתרגש מהפרטים השונים שמרכיבים אותן ולשחק בחוץ

אלעד כהן - מדריך

מגיע ממושב דקל שבמועצה האזורית אשכול, כיום סטודנט להנדסת חשמל ומתגורר בבאר שבע. התחיל עם חינוך בלתי פורמלי עוד בתיכון כשהיה חניך ובהמשך מדריך בתנועת בני המושבים. אחרי תקופה משמעותית בתנועה הוא החליט אף לצאת לשנת שירות.
בצבא אלעד היה קצין בגדוד שריון, ולאחר 5 שנות קבע השתחרר כסגן מפקד פלוגה.
את הניסיון שלו מחינוך בלתי פורמלי הוא לוקח לכל תחום בחייו. בין אם זה בלימודים או בעבודה חדשה - הערכים והניסיון אותם רכש באים לידי לביטוי בכל מקום.

שיר פרסר - מדריכה

סטודנטית למדעי ההתנהגות, גרה כיום בבאר שבע אך במקור מכפר בלום.
את דרכה בחינוך התחילה שיר כמדריכה בתנועת הנוער השומר הצעיר, שם הבינה שחינוך זה כיוון שמעניין אותה.
לאחר שסיימה תיכון היא יצאה לשנת שירות בחברה להגנת הטבע, והדריכה טיולים לבתי ספר, פנימיות וכפרי נוער. במהלך השנה הזו גם רכשה הרבה ניסיון מקצועי ורציני בכל מה שקשור לחינוך בלתי פורמאלי.
בצבא היא המשיכה באותה הדרך והתגייסה להיות מדריכת תותחנים, במהלך תפקידה העבירה הכשרות רבות.
ולאחר מכן הדריכה מכינה קדם צבאית באבו גוש מטעם הסוכנות היהודית.